Testování a recenze

Mé zkušenosti se značkou Medela

Jsem moc ráda, že mám možnost testovat (v rámci spolupráce) výrobky od švýcarské firmy Medela! Firma vznikla již v roce 1961 a od té doby zpříjemňuje ženám mateřství. Sortiment výrobků Medela je bohatý.  Já jsem dříve znala pouze odsávačky mateřského mléka, ty jsou opravdu vyhlášené svou kvalitou.

Co jsem již měla možnost dosud vyzkoušet?

– hojivou mast Purelan™ (100% čistý lanolin)

– těhotenské a kojící podprsenky

– Těhotenský a kojící polštář

– prsní vložky a hydrogelové polštářky

Nejvíce jsem zatím nadšená ze spodního prádla od Medely. Vyzkoušela jsem všechny tři typy těhotenských a kojících podprsenek. Všechny sedí perfektně, a to i když máte větší prsa! Já běžně nosím velikost 85E a trochu jsem měla obavy, zda taková měkká podprsenka prsa udrží. Jsem moc spojená, velikost jsem vybírala podle tabulky, kterou najdete vždy v podrobném popisu podprsenek přímo na https://medela.cz/kategorie/spodni-pradlo

Určitě musím zmínit hojivou mast Purelan™, která má mnoho využití. Není to jen „mast na prsa“, i když na ty působí opravdu hojivě a také jako prevence před vznikem bolestí nebo podrážděním bradavek během těhotenství a kojení.

My jsme Purelan™ zkoušeli i na ekzém u dětí a také jsme byli moc spokojení, výborně promazává suchá místa a nedráždí pokožku. Další možností využití Purelanu™ jsou například – na popraskané rty nebo jakákoliv jiná suchá místa na těle (popraskané paty, suché lokty).

Za zmínku stojí určitě i Těhotenský a kojící polštář. Už dříve jsem měla doma podobný polštář, ale ten jsem vůbec nevyužívala, protože kuličková náplň byla nesnesitelně hlučná! Polštář od Medely je také naplněn kuličkami, ale není vůbec slyšet žádné nepříjemné šustění. Tak jak je napsáno v popisu výrobku. Potah je za 100% bavlny. Může sloužit jak pro pohodlný spánek ještě v těhotenství nebo pak jako opora při kojení či odsávaní mateřského mléka.

Kdo by chtěl také vyzkoušet něco ze sortimentu značky Medela, tak může využít i můj kód „LUCIE20“ na slevu 20%! Tato sleva platí na vše na www.medela.cz i na www.medela.sk

V případě dotazů mě můžete kontaktovat přes můj profil na Instagramu www.instagram.com/mama.tri.loupezniku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *