Oblíbené knížky

Novinka v naší knihovničce – Medvěd Wrr

Krásné, neokoukané ilustrace a poutavý příběh – tohle je pro mě Medvěd Wrr. Vydavatelství The Wrr založili v roce 2015 dva sympaťáci Michal a Míra a od té doby „sypou esa z rukávu“. Já jsem jejich knihy objevila až letos, ale už jsme s dětmi stihli přečíst všechny. Pod značkou The Wrr najdete knihy, karetní hru, milníkové kartičky nebo deníček pro miminko. Další novinky se chystají. Koukněte přímo k Medvědovi Wrr https://www.thewrr.cz/ a pozvěte ho do své dětské knihovničky.

Čím nás knížky o Medvědovi Wrr tak zaujaly? Jak už jsem psala výše, tak na první pohled to byly ilustrace. To byl hlavní důvod proč jsem první díl dětem objednala. A nezklamal nás ani příběh! Kluci mají rádi pirátskou tématiku, tak byli nadšení a překvapení, že „potkali“ piráty i v této knize. Příběh je poutavý, oba kluci v klidu udrželi pozornost (mladšímu Jonáškovi jsou čerstvě čtyři roky). Více vám však o příběhu neprozradím, to by ztratilo své kouzlo.

Obecné informace o knize Medvěd Wrr: Po přečtení zavřít – 56 stran, pevná vazba, laminovaná obálka, celostránkové barevné ilustrace, rozměr knihy je 23x26cm, pro děti od 4 let

Proč si knihu koupit, když existují tisíce jiných dětských knih? Jde o českou knihu a české ilustrace, to byl pro mě také důvod navíc, proč zrovna Medvěd Wrr. V knize jsou velká písmena (méně textu) a o to více ilustrací, aby příběh děti opravdu zaujal.

A příště vám třeba napíšu o Netopýru Warrenovi, také z dílny The Wrr.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *