Testování a recenze

Dokido – veselé plánovaní pro děti

Miluji plánování čehokoli a vedu k tomu i své děti. Jsem ráda, když máme každý své úkoly před očima.

Náš nejstarší syn Kuba je prvňáček a k této nové roli bezesporu patří úkoly a povinnosti. S radostí jsem přijala nabídku vyzkoušet magnetický plánovací kalendář pro děti od Dokido.

Kalendář doma zaujal i mladší kluky, hlavně díky velkému množství magnetek, na kterých jsou zobrazeny nejrůznější denní činnosti. Najdete tedy opravdu cokoli, na co si vzpomenete. Pro představu se podívejte na fotky v galerii. Dokido dokáže vyrobit i magnetky na přání, pokud by vám tam nějaká vaše činnost chyběla.

Náš kalendář má své místo na magnetické tabuli nad pracovním stolem Kubíka. Je krásně na očích a dobře dostupný, zároveň je v bezpečí před nejmladšími členy rodiny.

Jak vypadá takové plánovaní s dětmi v praxi? Většinou si s Kubou sedneme ke kalendáři v neděli odpoledne a  naplánujeme, co nás čeká příští týden. Občas přidáme nějakou činnost i během týdne. Ostatní už je na Kubíkovi samotném. Splněné úkoly si sám přesune do kolonky „splněno“. Každodenním úkolem je pro něho změnit datum a název dne v týdnu. To dělá hned po probuzení, zatím ho to baví.

Já jako plánovací typ jsem z kalendáře nadšená. A jsem ráda, že v tom se mnou syn spolupracuje. Libí se mi ilustrace, velikost magnetického kalendáře nám také vyhovuje. Jen jsme pro připevnění museli koupit magnetickou nástěnku. Ale můžete ho umístit i na lednici nebo na topení, klasický magnet se chytne všude.

Pokud vás kalendář také zaujal, tak se podívejte na detaily a možnosti objednání přímo na https://www.dokido.cz/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *